Stopnadcisnieniu.pl

Firma Stop Nadciśnieniu zajmuje się dystrybucją wysokiej klasy domowego sprzętu medycznego. Dostarczając nasze produkty dbamy, aby ich użytkownicy profesjonalnie mogli monitorować stan swojego zdrowia, a leczenie za ich pomocą przebiegało sprawnie i efektywnie.

Branża medyczna jest jedną z najszybciej rozwijających się na świecie. My także dbamy, aby nasze produkty łączyły w sobie sprawdzone i tradycyjne rozwiązania, ale także nowoczesne technologie ułatwiające korzystanie z poszczególnych sprzętów medycznych.

Od początku stawiamy na jakość i komfort użytkowania. Jeśli tak jak my, uważasz, że dbanie o swoje zdrowie, to priorytet, to zapraszamy do obejrzenia naszych produktów. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi zapewniamy naszym Klientom kompleksową i nowoczesną ofertę, uwzględniając przy tym indywidualne wymagania naszych odbiorców.

 

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów Rossmax oraz Kardioline

W naszej ofercie znajdują się ciśnieniomierze, inhalatory, termometry, termometry bezdotykowe oraz opaski terapeutyczne. Całkowicie innowacyjnymi produktami są mierniki hemoglobiny, cholesterolu oraz stężenia kwasu moczowego we krwi. Uzupełnieniem naszej oferty są również testy ciążowe oraz owulacyjne.